Працюємо на благо України

301
Новини

Колеги, клієнти, партнери в Україні та закордоном, компанія SETech працює. Ми й надалі впроваджуємо в роботу об’єкти сонячної генерації, які зможуть поліпшити життя українським громадянам як у мирний час, так і в непростий час війни.

Від кожного з нас зараз залежить наше майбутнє, тож повністю зупинити роботу ми не можемо і не хочемо. Сонячні електростанції та системи водонагріву від сонця зараз потрібні, як ніколи раніше. Усіх, хто досі використовує в побуті російський газ – закликаємо бути свідомими та перейти на світлу (у цьому випадку – сонячну) сторону.

Наразі в пріоритеті:
– автономні сонячні станції, які можуть на 100% покрити потреби домогосподарства,
– сонячні станції під “зелений” тариф – такі станції забезпечать електроенергією ваш дім, а в майбутньому принесуть стабільний прибуток,
– системи водонагріву від сонця – альтернатива електробойлерам та можливість повністю забезпечити потреби у гарячій воді на період квітень-жовтень.

Працюємо з власниками приватних домогосподарств та будь-якого бізнесу. Щодо бізнесу – зараз хороша можливість перейти на повну або часткову автономію та стати максимально незалежними від зовнішнього впливу.

Енергонезалежність кожного з нас – це також вклад в перемогу!
Разом до перемоги, разом до вільної України!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації