Акумулятори для сонячних батарей – секрети вибору

400
Статті

Останнім часом все більш стрімко розвивається використання альтернативних джерел енергії, адже це забезпечення незалежності та високого комфорту. Найбільшою популярністю користуються сонячні системи, які дозволяють днем виробляти енергію з сонячного світла і заряджати акумулятори, а вночі використовувати її з АКБ.

Акумулятори для сонячних батарей грають неймовірно важливу роль в системах альтернативного опалення. Саме від них і залежить якість електропостачання будинку, а також довговічність використання таких систем, адже навантаження на акумулятори досить високе. При цьому варто зауважити, що найбільшою популярністю користуються 12В акумулятори для сонячних батарей.

При виборі АКБ варто враховувати її тип, ємність, термін служби, струм заряду і розряду.

Високоякісні моделі таких АКБ представлені в каталозі товарів компанії «Setech». Кожна представлена товарна позиція відрізняється високою ефективністю і багатьма перевагами:

Дані акумулятори:

  • розроблені з урахуванням системи роботи альтернативних джерел енергії;
  • переносять повний розряд;
  • мають підвищений термін служби;
  • володіють низьким рівнем саморозряду;
  • абсолютно герметичні.

Перелік переваг можна продовжувати. Однак рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців вітчизняної компанії «Setech». Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, нададуть вичерпуються консультації та допоможуть підібрати найбільш підходящу модель.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації