Бонуси для власників електрокарів

1,057
Новини

Нова послуга від компанії ТОКА для власників електромобілів. У рамках співпраці з мобільним оператором Київстар відтепер поповнення особистого акаунту в мережі ТОКА можна зробити з мобільного рахунку Київстар.

Компанії також запустили акцію «Мобільний рахунок заряджає». 6 000 абонентів Київстар є власниками електромобілів. Тепер при поповненні особового акаунту в мережі ТОКА з мобільного рахунку клієнти будуть отримувати бонус на особовий акаунт у розмірі 5% або 10% в залежності від суми поповнення. Акція буде діяти до 20 серпня.

Як отримати бонуси на рахунок TOKA?
Бонуси нараховуються автоматично при поповненні акаунту ТОКА з мобільного рахунку Київстар.

Скільки бонусів за це можна отримати?
5% – при поповненні від 200 грн. до 1 999 грн.,
10% – при поповненні від 2000 грн. до 4 999 грн.

Хто може скористатися бонусами?
Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв’язку. Карту з інформацією, де розташовані станції мережі ТОКА, можна знайти на сайті: https://toka.energy/chargemap/.

Водії, які заправляються на заправках ТОКА, встановлених компанією SETech, також можуть користуватися новою послугою. Власники електрокарів отримують все більше і більше переваг, значить ми на правильному шляху! Варто і далі продовжувати збільшувати кількість електрозаправних станцій, бо кількість електромобілів невпинно зростатиме. Ми у цьому допоможемо.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації