Будівництво та монтаж сонячної електростанції на двовісних трекерах

754
Новини

“Спеціалізовані енергетичні технології” є дилером компанії “Українські системи Солар”, ми є їхніми представниками у Волинській області та наближених регіонах.

Спільно з УС Солар було реалізовано проект на мережеву сонячну електростанцію під “зелений” тариф на двовісних динамічних системах – трекерах.

Станція побудована на подвір’ї приватного будинку, тож власниками було вирішено будувати трекер висотою 4 м.
Роботи над будівництвом почалися ще в лютому і от саме зараз станція вже почала працювати та почне приносити дохід згідно «зеленого» тарифу.

Етапи будівництва станції на трекерах:
1. підготовчі земельні роботи – викопали ями та траншеї для бетонних робіт,
2. роботи з фундаментом – у викопані котловани було розміщено попередньо зварені арматурні сітки та забетоновано їх. На фундамент розмістили  бетонні кільця, в яких розмістили анкерні корзини, все це разом залито бетоном. Фундамент було залишено застивати на ще 45 днів.
3. А далі почався монтаж самих конструкцій – встановлення колони, збірка столу для фотомодулів, монтаж алюмінієвих кріплень і вже на них монтувалися сонячні панелі. Після цього стіл монтувався на чотирьох метрову колону.
4. Налаштування системи керування. Дані трекери будуть працювати автоматично, без залучення людини. Встановлено датчик сонячної іррадіації, який передаватиме сигнал, що зумовлюватиме рух систем.
5. Підключення інвертора, автоматичного захисту, налаштування системи моніторингу та підключення двонаправленого лічильника разом з енергокомпанією.

Що ж дасть дана система?
Очікувана генерація такої СЕС з встановленою потужністю 28 кВт – близько 50 МВт*год. в рік, це значно більше ніж у станцій з використанням статичних систем кріплення та таким же обладнанням. Такий приріст річної генерації можливий завдяки використанню саме сонячних трекерів, які будуть автоматично спрямовати поверхню сонячних панелей в точку максимальної енергонасиченості.

Встановлене обладнання на даній станції:
Сонячні фотогальванічні модулі JAМ60S01-305/PR – 92 шт.
Інвертор мережевий HUAWEI SUN2000-33KTL – 1 шт.

Динамічна двовісна система кріплення «АS Sunflower-46-4» – 2 шт.
Датчик сонячної іррадіації – 1 шт.

Будемо спостерігати за роботою станції, та постараємося ділитися показниками і з вами.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації