Бізнес-поїздка до Ужгорода

1,043
Новини

SETech розширює своє партнерство!
Нас запросили в Ужгород і 3 вересня відбувся круглий стіл на тему “Альтернативні джерела енергії в місті Ужгород та в країні загалом”, організований у рамках проєкту «Сонячна лавка – приклад ефектів альтернативної енергії» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту ГО «Смарт Поінт Ужгород» «Акселератор важливих ідей».

Поговорили про сучасні реалії галузі альтернативної енергетики в Україні та перспективи для міста Ужгород та його мешканців. Роман Михальчук розповів про успіхи компанії SETech та презентував наші товари і послуги. Ужгородцям приглянулися наші вироби!

Додатковою причиною нашого приїзду стало встановлення на Набережній Незалежності під скульптурою Джона Лорда сонячної лавки нашого виробництва. Надіємося, що на цьому співпраця з громадською організацією «Зелений Варош» та Іриною Міллер не завершиться і в прекрасному місті Ужгород з’являться ще елементи благоустрою з сонячними панелями. Наприклад, бесідки чи сітілайти.

Запрошуємо до співпраці активних громадян інших міст задля реалізації спільних проєктів по благоустрою сіл, містечок та великих міст. Пишіть нам на пошту/сайт/в соцмережі, разом будемо робити хорошу справу!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації