Донавантаження потужностей сонячної станції

420
Новини

Часом стикаємося зі зверненнями від потенційних клієнтів як зекономити на інвестиції в сонячну станцію, але встановити її максимально більшої потужності. З даної ситуації є два варіанти виходу:
1. Оформлення кредиту від «Укргазбанку» на еко-рішення. Перевага – вам встановлюють сонячну електростанцію вже зараз і вона починає заробляти по «зеленому» тарифу, а з цих надходжень ви сплачуєте банку кредит. Недолік – разова комісія банку від 3% на суму кредиту.
2. Встановити інвертор більшої потужності, а панелі нарощувати поступово. Перевага – ваша станція вже встановлена і вже почала заробляти, а надходження від «зеленого» тарифу ви можете інвестувати в покупку додаткової кількості панелей. Також в Договорі з Райенерго (Обленерго) закріпиться ціна «зеленого» тарифу на момент підписання, а потужність станції зафіксується згідно номіналу інвертора. Недоліків поки не спостерігалося.

Взимку команда «Спеціалізовані енергетичні технології» змонтували та запустили сонячну електростанцію під «зелений» тариф . Встановлено німецький інвертор Kaco Bluplanet 10 кВт та сонячні панелі Perlight. Однак існуючої площі не вистачило на встановлення необхідної кількості панелей і сонячна станція декілька місяців працювала не на повну потужність.

Цього тижня наші монтажники розмістили ще 4 панелі та підключили їх до існуючої мережевої СЕС. Донавантаження сонячної електростанції є хорошим рішенням – просто, без бюрократичної тяганини, а головне фінансово вигідно.

Кожен клієнт, його будинок чи ділянка – різні, тож кожен об’єкт – індивідуальний. Зробимо якісно і саме так, як буде найкраще для вас!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації

Меню