Двосторонні сонячні панелі

688
Новини

Оскільки ціни на сонячну енергію продовжують досягати рекордних мінімумів, а ринок стає більш конкурентоспроможним, виробники шукають шляхи, як відрізнити свої вироби від інших гравців галузі.

Прагнучи отримати більшу цінність з кожної сонячної панелі, дана галузь досягла простого усвідомлення: сонячне світло, відбите від землі, також може виробляти енергію, а якщо її не вловити – це марнотратство.

Така проста ідея в результаті стимулювала розвиток технології, відомої як двофазні панелі. Як і всі сонячні панелі, вони повернені до неба і перетворюють сонячні промені в електричну енергію. А зворотня їх сторона також має фотомодулі і тому поглинає світло, яке відбивається від тротуару або даху.

За останні роки компанії по всьому світу запустили у виробництво двосторонні панелі, адже вони перевершують ефективність і продуктивність звичайних панелей, до яких ми вже звикли. Технології не стоять на місці, тому дуже важливо слідкувати за новинками і використовувати нові ефективні та дешеві рішення.

Працівники компанії SETech радо запропонують вам найкращі сонячні панелі та найвигідніше рішення залежно від ваших потреб.
Телефонуйте вже зараз: 095 157 15 15

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації