Енергія сонця для українських ОСББ

428
Новини

Новий напрямок нашої діяльності – робота з ОСББ, яка в подальшому переросте в успішні проекти відновлюваної енергетики для багатоповерхових будинків. Натхненні зарубіжним досвідом ми підготували декілька варіантів для українського ринку, однак наші ідеї повинні бути почуті. На допомогу нам в налагоджені діалогу з головами ОСББ прийшла Оксана Краплич – регіональний координатор проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» («HOUSES») в Житомирській області.

Тож 17 вересня 2019 року представники ОСББ міст Коростеня та Малина пройшли навчання на семінарі «Поточна діяльність ОСББ», де окрім озвучення програми Фонду енергоефективності «Енергодім» виступив наш колега з Києва Руслан Кравцов з презентацією від SETech.

Захід відбувався в місті Коростень Житомирської області, і нам дуже приємно, що такі дійства відбуваються саме в невеличких містах, адже мегаполіси хоч і мають більший доступ до ресурсів та інформації, але не спішать реалізовувати їх в життя.

Презентація та доповідь Руслана складалася з декількох блоків:

  • сонячні електростанції на приміщеннях ОСББ – різновиди станції, особливості встановлення, технічне та юридичне оформлення,
  • реальні кейси реалізованих проектів по будівництву станцій на будинках ОСББ,
  • використання геліосистем для нагріву води на потреби жителів та комбіновані системи для нагріву води та опалення,
  • рішення для благоустрою прибудинкових територій.

По завершенню презентації знайшлися зацікавлені і відразу з’їздили на огляд потенційних проектів. Тож ми налаштовані на активну співпрацю з ОСББ Коростеня та Малина, але не лише з ними!

Зазначимо, що наша компанія вже має досвід в роботі саме з проектами на багатоповерхових будинках. Послуги, які ми можемо надати:

  • інженерне консультування,
  • повне або часткове проектування,
  • поставка обладнання,
  • повний або частковий монтаж.

Раді будемо працювати з усіма ОСББ нашої країни, чекаємо звернень, як і від голів ОСББ, так і від жильців будинку. Адже впровадження «зелених» технологій в подальшому зможе зекономити значні кошти для кожного, а окрім того ще й збереже нашу природу.

За консультаціями телефонувати можна Руслану Кравцову 067 5051795 та на офісні телефони 095 1571515 /067 1571515

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації