Гаряча пропозиція літа – станції під «зелений» тариф

1,005
Новини

Сонячна електростанція – це реальна можливість для кожного отримувати безкоштовну енергію та фінансову вигоду. Мережеві станції під «зелений» тариф – яскраве тому підтвердження.

Згадаємо знову що таке «зелений» тариф?
«Зелений» тариф – це спеціальний тариф від держави, що дозволяє заробляти гроші за рахунок електроенергії, яка потрапляє в мережу та перевищує власне споживання. Ставка викупу енергії за «зеленим» тарифом сьогодні складає 4,25 грн/кВт*год. Ця ціна закріплена в Євро та щоквартально змінюється, залежно від курсу. Гарантовані оплати по «зеленому» тарифу закріплені Законом та будуть здійснюватися до 2030 року.

Якщо ви хочете скористатися «зеленим» тарифом, вам слід звернутися до свого місцевого оператора електромережі (РЕМ) перед покупкою мережевої системи, або ж відразу прийти до нас і ми візьмемо всю паперову тяганину на себе.

Встановити сонячну електростанцію можна на даху або на наземній конструкції – вибір за вами. Головне, правильно підібрати кут для панелей, орієнтацію на сторони світу, врахувати затінення і ще низка чинників. Це ми також можемо зробити, для цього достатньо одного виїзду та огляду об’єкту. Не переживайте, ми будемо дотримуватися дистанції.

Пропонуємо вас повну комплектацію мережевою сонячної станції від надійного постачальника на ринку України – компанії Атмосфера. Наша компанія SETech являється багаторічними партнером та дилером Атмосфери, тож у якості обладнання впевнені на всі 100%.
Усі компоненти підібрані ідеально в один набір, який забезпечить тривалу службу. Ви можете придбати лише сам комплект або ж разом з послугами монтажу та пуско-налагодження. Ми маємо великий досвід встановлення сонячних електростанції «під ключ».

Ви зможете заробляти з мережевою СЕС по «зеленому» тарифу $5 555 в рік.

Це один з найвигідніших варіантів інвестицій на сьогоднішній день. І не забувайте, що окрім постійних фінансових надходжень, ви отримуєте ще вигоду у вигляді економії на виплатах за електроенергію. Зробіть правильний вибір!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації