Геліосистеми на базі колекторів КВВ

Геліосистеми на базі колекторів КВВ
293
Новини

З весни ми активно почали працювати з компанією KBB Kollektorbau GmbH, в квітні отримали першу партію сонячних колекторів їхнього виробництва.

За збігом обставин саме квітень-червень були активним періодом в Україні на встановлення сонячних електростанцій – зміни в законодавстві, зміна влади в країні, перенасичення ринку фотомодулями і звісно природній попит населення. Ситуація змінилася вже ближче до липня і всі заплановані проекти по нагріву води ми почали реалізовувати.

На колекторах виробництва KBB ми будуємо зараз всі геліосистеми, окрім цього активно просуваємо бренд в Україні. Системи нагріву води від сонця поступово починають викликати зацікавленість в українських клієнтів. Щороку кількість приватних домогосподарств, що мають такі системи для власного користування, збільшується. Ми практикуємо таку схему: наш діючий клієнт раніше запустив електростанцію, а через рік-два він вже готовий до геліосистеми, яку ми йому змонтуємо і запустимо.

Також спостерігаємо тенденцію зацікавленості в бюджетних закладах чи закладах громад. Оскільки такі установи не можуть напряму заробляти, для них ідеальний варіант – це економія на виплатах за електроенергію. З колекторами KBB це реалізувати можливо, що ми й робимо.

Ну й звісно бізнес. Крайня система, яку ми встановлювали використовуючи колектори KBB K4-420 MS – це комбінована система для нагріву теплої підлоги на равликовій фермі. Запити українського бізнесу – унікальні та цікаві, і навіть їх ми зможемо покрити з колекторами KBB Kollektorbau GmbH.

Геліосистеми на базі колекторів КВВНагадаємо, компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» є ексклюзивним партнером фірми KBB Kollektorbau GmbH в Україні та маємо двосторонньо підписаний ексклюзивний партнерський договір на поставку асортименту товару сонячних колекторів KBB. Товар постачаємо в Україну стабільно, наразі формуємо дилерську мережу.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації