Гібридні сонячні станції

525
Статті

Гібридні (резервні) фотоелектричні сонячні системи можна застосовувати в місцях, де існує попередня можливість підключення до централізованих мереж електропостачання, однак, їх робота нестабільна.

Таким чином, резервні станції дозволять забезпечити ваші потреби в електроенергії, коли центральні мережі вийдуть з ладу чи не будуть справлятися з поставленими навантаженнями.

Вироблена електроенергія від сонячних панелей подається на гібридний інвертор який її перетворює її в напругу 220В чи 380В напряму передаючи її в домашню мережу. Дана станція може працювати як автономна і мережева за рахунок того, що до інвертора можна підключити акумулятори.

У комплектацію гібридної СЕС входить:

Сонячні фотомодулі

збирають і перетворюють сонячне випромінювання в електричний струм

Контролер заряду

відстежує рівень заряду блоку акумуляторних батарей і загальні параметри системи.

Комплект акумуляторних батарей

енергетичний резерв, що забезпечує умови автономності системи

Інвертор

перетворює постійний струм в змінний

До інвертора можливо підключити всі наявні джерела електроенергії – сонячні панелі, зовнішню мережу, також можливе підключення резервного електрогенератора (дизель- або бензогенератор). В гібридній СЕС основним джерелом електроенергії  виступають все ж фотоелектричні модулі. У сонячні дні вони забезпечують потреби, а також заряджають акумулятори. В похмурі дні або в темну пору доби накопичена електроенергія в акумуляторних батареях покриває потреби будинку.

Якщо електроенергії, яку виробляють сонячні фотомодулі не вистачає, а акумуляторні батареї розрядилися до встановленого рівня, то відсутній обсяг електроенергії автоматично починає надходити від зовнішньої мережі через інвертор. Підзаряд акумуляторів буде здійснюватися від зовнішньої мережі до необхідного рівня. Деякі моделі інверторів дозволяють підключати окрім зовнішньої мережі ще додатковий генератор, що підвищить гарантію безперебійного енергопостачання.

Окрім безперебійного електроживлення така схема забезпечує і економію при оплаті за енергопостачання від зовнішньої мережі, оскільки значну частину споживаної електроенергії виробляють сонячні батареї. Якщо ж сонячна електростанція виробляє більше електроенергії, ніж необхідно для живлення навантаження на даний момент, а акумуляторні батареї повністю заряджені, то надлишок виробленої електроенергії можна віддавати в загальну мережу та продавати за «зеленим» тарифом.

Фахівці компанії «SEtech» підберуть для вас доцільне рішення на базі енергозберігаючих технологій! Ми маємо великий досвід підбору і монтажу будь-яких видів фотоелектричних систем. Кожен наш клієнт індивідуальний, так що єдиної товарної пропозиції у нас просто не існує. Ми оцінюємо всі ваші очікування, можливості і вимоги, що дозволяє підібрати ідеальний варіант для кожного об’єкта (незалежно від міста і регіону нашої країни).

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації