Карпорт з сонячними панелями для автомобілів

455
Новини

Навіс для автомобілів (карпорт) – це спрощена альтернатива гаража. Оскільки кожен власник автомобіля зацікавлений в продовженні терміну експлуатації своєї машини та забезпеченні захисту від сонця та інших атмосферних чинників таке питання є досить важливим та актуальним.

Навіс для автомобілів з використанням сонячних панелей – це такий собі комбінований варіант, який поєднує в собі функціональність гаража та сонячної станції. Тобто, при бажанні встановити наземну сонячну станцію, однак щоб ефективніше використати наявну площу – карпорт саме те, що треба.

Сонячний навіс для автомобілів (карпорт)
Сонячні навіси для автомобілів – це конструкції, побудовані для накриття паркувальних майданчиків, в конструктив яких інтегровані сонячні панелі, які можуть комплектуватися з зарядними станціями для електромобілів або ж працювати як звичайні сонячні станції (наприклад, під «зелений» тариф). Технічно сонячні навіси для автомобілів мають багато спільного з наземними сонячними електростанціями. Основна відмінність між сонячним навісом для машини та типовою установкою на землі полягає в тому, що навіси вищі, по причині наявності місця для паркування автомобіля.

Використання сонячних навісів (карпортів):
1. рішення для зарядки електромобілів в приватному та комерційному секторі,
2. мережева сонячна електростанція для власного споживання конкретного об’єкта (ТРЦ, заправної станції, підприємства тощо), з можливістю інтегрування зарядних станцій для електромобілів при потребі.
3. комерційної мережевої сонячної електростанції під продаж електроенергії в зовнішню мережу по «зеленому» тарифу.

Наша команда, перейнявшись досвідом європейських країн і США, вирішили розробити свій прототип карпортів та почати активно популяризувати їх на українському ринку. Адже в Україні є для цього сприятливі фактори:
– стрімке збільшення кількості електромобілів,
– найвищий «зелений» тариф в Європі,
– зниження собівартості на обладнання сонячної енергетики,
– нові вимоги та Державні будівельні норми (ДБН).

Пропонуємо вашій увазі карпорт від SETech. Це лише один з варіантів, при чому найменший. Під даним навісом може стати один автомобіль, на даху розміститься 6 панелей, тож загальна потужність установки буде 2-3 кВт. Такий варіант більше підходить для дому, на даху якого можна розмістити ще сонячні панелі і все це разом буде працювати як сонячна електростанція.

У розробці зараз карпорт, який можна буде оснастити швидкісною зарядною станцією для електромобілів ТОКА . Такі карпорти краще ставити в популярних місцях, поруч з ТРЦ чи РЦ, готелями, ресторанами. Це, окрім престижності, принесе додаткові вигоди для власників цього бізнесу – приріст клієнтів. Тож ми активно шукаємо партнерів, можливо, це будете саме ви.

За детальнішою інформацією – звертайтеся за номер 067 361 74 47.

  Мережева електростанція

  Потужність станції (кВт)
  Місце встановлення:
  Кількість фаз наявного лічильника:
  Підключення та оформлення «Зеленого тарифу»:
  Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
  Область:

  Мережева електростанція

   Автономна електростанція

   Потужність станції (кВт)
   Максимальне споживання електроенергії в годину:
   Бажана автономність:
   Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
   Місце встановлення:
   Область:

   Автономна електростанція

    Гібридна електростанція

    Потужність станції (кВт)
    Місце встановлення:
    Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
    Кількість фаз наявного лічильника:
    Максимальне споживання електроенергії в годину:
    Бажана автономність:
    Область:

    Гібридна електростанція

    Схожі публікації

    Menu