ОБ’ЄКТ – ХУТІР «БІР»

432
Новини

Як відмовитися від послуг Обленерго: наглядний приклад!

Енергія сонця та вітру – вона безкоштовна. І кожен, хто переконався у доцільності її використання уже нізащо не повернеться у залежність від комунальних служб.

Ось і нещодавно спеціалісти компанії «СЕТ» взяли під свою опіку ще один об’єкт – хутір «Бір», що територіально знаходиться у Рівненській області (Володимирецький район, с. Довговоля).

Три роки тому власник об’єкта встановив гібридну електростанцію, яка поєднує в собі усі переваги та можливості сонячних панелей та вітрогенератора. Однак через деякий час, у зв’язку з певними технічними неполадками, потужність станції зменшилася до 3 кВт, що не забезпечувало потреб власника. Тож він звернувся за допомогою до спеціалістів «СЕТ».

Нашими майстрами на представленому об’єкті було відремонтовано зарядний пристрій вітрогенератора й встановлено 12 акумуляторних батарей. Однак це ще не весь спектр необхідних робіт. Наразі заплановане збільшення кількості встановлених сонячних панелей, а також підключення автоматизованого бензогенератора. Такі роботи дозволять уже до кінця місяця встановити показник загальної потужності станції у 9,2 кВт.

«Принцип дії такої електростанції наступний. За сонячної погоди напруга генерується сонячними панелями. Якщо сонця немає, однак, є вітер – напруга черпається з вітрогенератора. Вночі, коли немає ні сонця, ні вітру – потреби в енергії забезпечуватимуть акумуляторні батареї. Крім того, передбачено навіть можливість їх розрядження – в такому випадку працюватиме бензогенератор. Така система дає можливість за будь яких умов бути абсолютно незалежним від Обленерго. Зауважу, що лінія підведена до власника, однак, через територіальну віддаленість (2, 5 км. до найближчого села) проходять великі втрати енергії, що не може забезпечити потреби цього хутора», – розповідає інженер компанії «СЕТ» Олег Ремінський.

Тож, як бачимо, навіть у віддалених районах, де Обленерго  не може якісно надати свої послуги, найоптимальнішим варіантом буде використання альтернативних джерел енергії. Таким чином можна не тільки повністю забезпечити свої потреби, а й значно заощадити на послугах комунальних служб.

Для того, аби отримати детальну інформацію про використання альтернативних джерел енергії, звертайтеся до спеціалістів компанії «СЕТ». Вони дадуть вичерпні відповіді на усі поставлені запитання, й поділяться секретами економії та навіть заробітку від використання природної енергії!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації