Колектор СВК-А є одними з кращих серед найближчих конкурентів!

291
Новини, Статті

Вакуумні сонячні колектори ATMOSFERA серії СВК-А з 24-міліметровими конденсаторами успішно пройшли планову сертифікацію в шведському дослідному інституті SP Technical Research Institute і отримали свідоцтво Solar Keymark Certificate за номером SP SC1073-17.

Solar Keymark Certificate є найбільш авторитетним сертифікатом для теплового обладнання і визнається в якості офіційного стандарту усіма установами Європи. Замовником сертифікації виступило польське представництво Атмосфери – ATMOSFERA POLSKA Sp. z o. o.

Колектори СВК-А з 24-мм конденсаторами випускаються Атмосферою з 2014 року. Вони прийшли на зміну попереднім моделям з 14-мм конденсаторами. Збільшення діаметра конденсаторів, а також зміна конфігурації основного теплообмінника, інновації у виробництві теплообмінників heat-pipe спричинили значне збільшення ефективності колекторів, що і показали офіційні тести.

Документ, отриманий колектором ATMOSFERA СВК-А, підтвердив всі заявлені в документації характеристики і зафіксував для моделі з 30 вакуумними трубками наступні показники вихідний теплової потужності (Gb = 850 W / m²; Gd = 150 W / m² θm – θa):

0 K 10 K 30 K 50 K 70 K
2164 Вт 2126 Вт 2000 Вт 1807 Вт 1548 Вт

* Що таке К?

продуктивність колектора приведена при різниці температур між температурою всередині колектора і температурою навколишнього середовища, наприклад при температурі колектора 90 ° C і температурі навколишнього середовища 20 ° C їх різниця буде дорівнює: 90 ° C – 20 ° C = 70 ° C або 70К

Отримані сертифікаційним центром показники ефективності СВК-А є одними з кращих серед колекторів цього класу. За результатами тестування колектор Атмосфери значно перевершив моделі своїх найближчих конкурентів, представлених на українському ринку. Переконатися в цьому, зробивши самостійне порівняння сертифікованих колекторів можна на сайті сертифікаційного центру.

Порівняння вакуумних сонячних колекторів на підставі даних сертифікатів Solar Keymarkk
Сертифікат Solar Keymarkk

Джерело

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації