Коли дуже хочеш сонячну станцію

223
Новини

Якщо є дуже велике бажання щось мати – ти цього йдеш не зважаючи на перешкоди.

Трапляються у нас клієнти, які своїми унікальними ситуаціями підтверджують цю тезу на 100%.
Ми вирішили поділитися з вами однією з історій, щоб показати вам – сумніватися не варто, треба лише працювати над втіленням ідеї.

Сонячна електростанція в с. Довжиця

Власник звернуся до нас ще в березні цього року. Це був потенційний клієнт на наземну СЕС, однак з залученням коштів через кредит.  Стандартна процедура нашої роботи «під ключ» тут не працювала.

  • На швидкість видачі кредиту ми ніяк не можемо вплинути, лише надавати все необхідне банку. І тут посипалося: зміна паспортних даних нашого керівника, постійна передача справи район-область-Київ і назад, зміна паспорту власника, додаткові дані з місць роботи членів сім’ї, правки в договорах/рахунках/накладних, а ще зміни курсу валют. Ми довго чекали коштів банку і дочекалися, тож відразу придбали все обладнання.
  • Країна була в очікуванні ситуації з законопроектом №8449-д, відповідно роботи на певний час призупинили. В травні закон про заборону будівництва наземних СЕС вступив в дію. Всі були на межі розпачу, але вирішили чекати.
  • Власник в цей час активно займався зведенням будинку, адже це була земельна ділянка з незавершеним будівництвом. Питання документальні з БТІ та департаментом архітектури власник вирішував сам. В липні закон скасували, але ще протягом місяця роботу не можна було зрушити з місця, адже райенерго чекало оновлених вказівок щодо прийому СЕС.
  • Збільшення потужності, заміна лічильника, покупка двонаправленого лічильника.
  • Нарешті на руках всі необхідні документи і на будинок, і на «зелений» тариф, тож ми приступили до роботи.
  • В кінці жовтня сонячна електростанція була змонтована,
  • В листопаді станція введена в експлуатацію, підписано договір купівлі-продажу з Обленерго і вироблені кіловати тепер можуть приносити власнику пасивний дохід.

На втілення цього задуму пішло десь сім місяців. Так, це забагато. Ми вперше стикнулися з такою ситуацією і вся наша команда надзвичайно вдячна власнику за розсудливість та тверезість думки.

Тепер 30-ти кіловатна станція вже працює, ми спільними зусиллями встигли її підключити по «зеленому» тарифу та зафіксувати ціну на купівлю 1 кВт 0,18 Євро.

Тож не падайте духом навіть, коли щось йде не так. Коли є велика мета, а поруч люди, які можуть підтримати – все вдасться!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації