Компанія Setech прийняла участь у форумі GREEN VENTURES 2017 у Німеччині

256
Новини
Наша компанія та її представники з 05 по 08 квітня приймали участь в 20-ому ювілейному Форумі GREEN VENTURES 2017 в місті Лейпцігу (Саксонія, ФРН). Представники нашої компанії були в складі делегації Волині та Києва за підтримки GIZ та Торгово-промислової палати у Волинській області.

На Форумі “Зелених” технологій було представлено підприємства з понад 65 країн — Європи, Азії, Африки, Латинської Америки. Також в програмі був окремо представлений вечір, який підготувала делегація Японії, представники
якої широко пропонували та вивчали сучасні технології.
Форум проходив у гігантському, одному з найбільших подібних залів у світі та Європі (www.leipziger-messe.de) – це дуже зручний та побудоване за останніми технологічними новинками комплекс на місці старовинного ярмарку (Лейпціг ще називають містом ярмарок).
Ідея Форуму – це гігантський “market-place”, торговельний майданчик для зустрічей та переговорів між представниками бізнесу з різних країн. Ефект цієї комунікації досягається шляхом попередньої реєстрації на сайті  Green Ventures, де ти як учасник повинен вказати чим ти займаєшся і що тебе цікавить з того, що представляють інші підприємства з інших країн. Аналогічно інші підприємства заповнюють такі ж опитувальники і якщо інтереси збігаються, то вам приходить заздалегідь розпланований ваш персональний розклад зустрічей на Форумі, де Вас чекає вже представник, який зацікавився Вами або Ви зацікавились ним.
Такі комунікації – це прекрасна нагода знайти ділових партнерів, розширити коло бізнес-знайомств та прорекламувати своє підприємство. На цей раз на Форумі були представлені фірми та підприємства, які займаються “зеленими” технологіями, в сфері діяльності яких поводження з відходами, переробка, замкнуті цикли виробництва та утилізації, інноваційні підприємства. В форматі відкритого спілкування проходили засідання та доповіді  – одним словом, потрібно там бути адже словами складно передати цю атмосферу активного життя та постійного креативного руху вперед!
Також ми відвідували Технопарк поблизу Лейпціга, де в лабораторіях тестують нові технології по утилізації холоду та перетворення його в тепло для застосування в супермаркетах а також пристрої, які утилізовують холод з LNG терміналів – також на цьому підприємстві відразу тестують ці установки і займаються серійним виробництвом – на мою думку це найкраще, що може бути для втілення наукових розробок відразу в бізнес…
 Побували ми також на закритій вугільній копальні, де добували вугілля відкритим способом з 1939  по 1998 роки і де зараз створено штучні ландшафти на території, де раніше добувалось вугілля. Це яскравий приклад як в Німеччині змінюють застарілі та нерентабельні підприємства навіть такого масштабу. Також була можливість познайомитись з визначними місцями Ляйпціга, побувати в знаменитому університеті Ляйпціг, побувати в місцях, де бував знаменитий Гьоте, подивитись вечірнє місто та ратушу…
 Поїздка на Venture Green Forum  – це прекрасна нагода знайти нові контакти а також показати свої досягнення. Рекомендую тим бізнесменам, які планують йти в ногу з новими технологіями в “зеленій” економіці обов’язково відвідати цей унікальний форум і отримати незабутній досвід.
Роман Михальчук
Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації