Конференція-семінар для ОСББ та ОТГ від кластеру Innovation Energy

282
Новини

У вас може скластися враження, що ми лише по освітнім та інформаційним заходам ходимо, але це буде помилковим твердженням. Будь-яка зустріч, спілкування з людьми, розмови вживу, безпосередні діалоги з різними людьми для того, щоб чути та знати їх думку – цінний досвід для нас. Неможливо досягти успіху, якщо не радися з потенційними клієнтами та колегами, які працюють в галузі. Оскільки не виходить ходити на заходи та виставки всією компанію – ми розділяємося та й виходить, що і виступили, і станції монтуються.

От схожа ситуація відбулася наприкінці жовтня. Нас запросили відвідати  та виступити експертом в галузі сонячної енергетики на конференції-семінарі «Сучасні аспекти проведення енергоаудитів в будівлях та правове регулювання у сфері енергоефективності в Україні» для голів та представників ОСББ та ОТГ Волині. 24 жовтня відбулася зустріч з представникам ОСББ, а 25 жовтня – з ОТГ.

Семінар організований кластером Innovation Energy, зокрема Денисом Деркачем за підтримки Волинської ОДА, відбулося все в coworking-центрі PassageInterdit. Два дні заходу була присвячено дослідженню практичного досвіду проведення енергоаудитів багатоквартирних житлових будинків, енергосертифікації та нових можливостей і моделей для енергоефективності громад та багатоквартирних будівель (об’єднання в кластери та використання сонячної енергетики). Ці теми є на часі як для керівників ОСББ так і ОТГ.

Від нашої компанії було дві доповіді про перспективи для ОСББ та ОТГ, Яніна Мишківська наш менеджер по розвитку та комунікаціях розповіла та поділилася знаннями, практичними ідеями та планами. Команда «Спеціалізовані енергетичні технології» готова працювати зі всіма, хто хоче використовувати альтернативні джерела енергії для свого блага.

Нижче прикріпляємо презентації, які ми показували на заходах. Запрошуємо до нас на офіс для підготовки вже конкретних проектів під ваш об’єкт!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації