Конкурс дитячих малюнків від SETech

668
Новини

Компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» оголошує конкурс дитячих малюнків «Відновлювані джерела енергії – моє майбутнє». Запрошуємо до участі учнів різного віку (від 9 до 14) і з різних шкіл Луцька та Волинської області. Обов’язкова умова – створити своїми силами малюнок відповідно до теми відновлюваної енергетики.

Якщо вам цікаві зміни навколишнього середовища, якщо ви любите природу та хочете зберегти її, якщо ви хотіли б мати незалежний еко-будинок, а ще ви любите малювати – цей конкурс саме для вас!

Наша компанія декілька років тому проводила схожий конкурс, було відібрано 10 кращих малюнків і вручено цінні призи.
Цьогоріч подарунок отримає кожен, хто візьме участь у конкурсі, а п’ятеро найкращих діток-художників отримують приз, з яким можна буде практикувати використання сонячної енергії.

Умови участі у конкурсі:

  1. Придумати та намалювати малюнок на тему «Відновлювані джерела енергії – моє майбутнє». Малюнок має стосуватися теми «зелених» технологій (енергія сонця, вітру, землі) та відображати уявлення дитини про майбутнє з використанням цих технологій.
  2. Підписатися на Фейсбук-сторінку компанії «Спеціалізовані енергетичні технології». Це можна зробити або зі своєї сторінки, або зі сторінки батьків. За відсутності сторінки в соцмережі Фейсбук – зателефонуйте нам, будь ласка, 095 3812582, ми зафіксуємо участь у конкурсі.
  3. Під закріпленим дописом у Фейсбуці залишити коментар «Беру участь!»  (чи щось на зразок) та при можливості додати фото малюнку.
  4. Дочекатися підсумків конкурсу та завітати до нас на офіс за призом.

Конкурс буде тривати весь жовтень, а вже 6 листопада ми оголосимо результати!

Якщо вас цікавить додаткова інформація про конкурс, будь ласка, звертайтеся:

  • за номером телефону 095 3813582 (Яніна Мишківська),
  • пишіть в Фейсбуці,
  • пишіть на пошту setechua@gmail.com
Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації