У Луцьку відкривається Центр розвитку сонячної енергії

780
Новини

Проблема енергоефективності та економії енергоресурсів стоїть чи не на першому місці у нашій країні. Компанія “Спеціалізовані Енергетичні Технології” спільно з Фундацією Розвитку громад започатковує новий проект під назвою “Центр розвитку сонячної енергії” на цьому тижні. Мета проекту: за допомогою наочного обладнання та демонстрації його застосування показати всім бажаючим як можна застосовувати в побуті сонячну енергію та економити традиційні енергоресурси.

Навчальний центр Фундації було обладнано демонстраційними матеріалами, а саме, сонячними колекторами, фотоелектричними модулями. Обладнання розгорнуте у вигляді функціональних моделей, що демонструють його використання.

Відвідавши наш навчальний центр, можна безкоштовно отримати необхідні знання про сонячну енергію, практичні навички застосування пристроїв для підігріву води, отримання електроенергії та її використання в домогосподарствах та у промисловості. Також ми плануємо проводити майстер-класи та надавати матеріали для всіх бажаючих, самостійно споруждувати сонячні колектори для отримання гарячої води від сонця.

На нашу думку, важливим є також навчити всіх бажаючих робити розрахунки економічної ефективності застосування сонячної енергії на кожному конкретному об’єкті, як то приватний будинок, багатоквартирний будинок, підприємство, дитячий садок, кафе, їдальня тощо.

Наш навчально-демонстраційний центр знаходиться в місті Луцьк за адресою вул. Дубнівська, 15, другий поверх (навчальний центр Фундації розвитку громад).

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись із робочими зразками обладнання та на власні очі переконатись у ефективності використання сонячної енергії. Адже, сонце не відправляє нам рахунків!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації