Міжнародна виставка Акватерм Київ 2019

368
Новини

Міжнародна виставка Акватерм 2019 галузевий захід для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлені енергозберігаючі рішення для кожного сектору, яка щороку відбувається в Києві.

Цьогоріч 21 Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів АкваТерм Київ 2019 відбулася з 14 по 17 травня в МВЦ.

На виставці було представлено багато українських виробників та постачальників, а також взяли участь велика кількість компаній профільного ринку з Австрії, Білорусі, Великобританії, Італії, Литва, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Чехії, Туреччини та Китаю.

ТОВ «Спеціалізовані енергетичні технології» цього разу на виставку приїхали в якості відвідувача з метою налагодження партнерської співпраці з представниками ринку відновлюваної енергетики, а також енергоефективного обладнання.

Наша компанія зараз активно співпрацює з німецькими компаніями KBB Kollektorbau GmbH та KBE Elektrotechnik GmbH та активно формуємо дилерську мережу. У нас можна купити високоякісний сонячний кабель KBE  та колектори KBB, які представлені декількома моделями. Маємо гнучку цінову політику та регулярні надходження товару на склад.

Виставка вдалася дуже добре, велика кількість представників з різних галузей. Багато різноманітних стендів з наочною демонстрацією товарів, послуг та нових розробок.

Найближчим часом опрацюємо всі матеріали та вийдемо на зв’язок з тими, з ким контактували на виставці Акватерм 2019. А також чекаємо ваших дзвінків. Ми відкриті до співпраці.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації