Накопичувачі – майбутнє домашніх сонячних електростанцій

592
Новини

Українці зараз активно встановлюють сонячні електростанції, які віддають надлишок виробленої електроенергії в загальну мережу. Такі електростанції приносять своїм власникам пасивний дохід, однак «зелений» тариф закінчиться і варто вже зараз задуматися про майбутнє домашніх сонячних електростанцій.

Тож пропонуємо вашій увазі – накопичувачі!

Накопичувач сонячної енергії – це спеціальний пристрій, де під одним корпусом знаходяться літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея, сонячний контролер заряду, інвертор, інтелектуальна система управління і моніторинг споживання електроенергії.

Використовувати накопичувачі можна вже зараз, інтегруючи їх у свої електростанції при цьому продаючи електроенергію у мережу. Але після того, як акумуляторна батарея буде повністю заряджена.

В чому суть накопичувачів?

Найбільше електроенергії домогосподарство споживає вранці та ввечері, сонячні станції ж найбільше виробляють вдень. Тож енергія вдень (коли її найменше використовують), перш за все, заряджає акумуляторну батарею. Потужність батареї обирається індивідуально під потреби будинку, її ємності повинно вистачати на період вечора-ранку та мати запас. Якщо вдень енергії більше – вона віддається в загальну мережу. Таким чином накопичувачі дозволяють синхронізуватися з сонцем, використовуючи чисту енергію 24 години на добу.

Які особливості накопичувачів?

 • інтелектуальне управління енергією,
 • просте управління і програмування, аналіз історії даних живлення,
 • Безпечний доступ до акумуляторів,
 • Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням преміум класу,
 • Ніжки з регулюванням висоти, що забезпечують стабільність.

Для того, щоб використовувати накопичувач необхідно встановити сонячні панелі та об’єднати усе в одну систему. Комбінація сонця, фотоелектричних модулів, накопичувача енергії та електрична забезпечать вам спокій, економію та автономність.

Використовувати накопичувачі можна:

 • у приватних домогосподарства,
 • у бізнесі: для офісів, підприємств чи господарських приміщень.

На світовому ринку вже є чималий вибір накопичувачів. У європейських країнах вже активно впроваджуються рішення такого формату, наприклад, у Австрії, Німеччині, Данії. В Україні такі технології лише з’являються, однак серед наявного асортименту все ж необхідно зважати на якість та виробника.

 

Ми рекомендуємо моделі бренду Soluna Energy™. Soluna – це Apple серед накопичувачів сонячної енергії. Характеристики Soluna Power Bank – неймовірний дизайн, сучасні технології та висока ефективність. Накопичувачі сонячної енергії представлені у декількох моделях з діапазоном потужності AC 3600-5000 W та місткістю батареї 3,8 – 11,5 кВт.

 

Відтепер накопичувачі Soluna можна придбати у компанії SETech. Ми стали офіційним дилером та незабаром почнемо встановлювати накопичувачі клієнтам. Першим клієнтам – знижки!

  Мережева електростанція

  Потужність станції (кВт)
  Місце встановлення:
  Кількість фаз наявного лічильника:
  Підключення та оформлення «Зеленого тарифу»:
  Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
  Область:

  Мережева електростанція

   Автономна електростанція

   Потужність станції (кВт)
   Максимальне споживання електроенергії в годину:
   Бажана автономність:
   Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
   Місце встановлення:
   Область:

   Автономна електростанція

    Гібридна електростанція

    Потужність станції (кВт)
    Місце встановлення:
    Оформлення кредиту від «Укргазбанк»:
    Кількість фаз наявного лічильника:
    Максимальне споживання електроенергії в годину:
    Бажана автономність:
    Область:

    Гібридна електростанція

    Схожі публікації

    Menu