Налагодження контактів та співпраця з Німеччиною

495
Новини

Німеччина – одна з найрозвиненіших країн Європи, технології та продукція якої славиться у всьому світі, а бренд MADE IN GERMANY свідчить про високу якість та довговічність.

Також Німеччина цікава розвитком альтернативної енергетики, адже це одна з перших країн в якій з’явилося поняття «зеленого» тарифу, екологічних кооперацій та накопичувачів. Для нас, як компанії, що впроваджує сонячні технології в Україні, Німеччина – це країна-приклад та еталон успішності.

Роман Михальчук керівник нашої компанії з 29 жовтня по 23 листопада перебував у Німеччині на навчанні, яке було організовано Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  та AHP International.

Чотири активні тижні в Мангаймі та Берліні відповідно до Програми підготовки менеджерів  від Федерального міністерства економіки та енергетики та Економічного співробітництва у сфері енергоефективності в промисловості, принесли масу хороших емоцій, нових враження та корисних контактів.

Було відвідано ряд заходів, компаній, а також проведено низку ділових зустрічей, зокрема:

  • Contargo Rhein-Neckar GmbH – компанія продажу і оренди контейнерів, ,
  • Bioenergydorf Siebeneich – компанія обслуговування сонячних систем,
  • Виставка EnergyDecentral у Ганновері,
  • Fmilienbetrieb Weibler – сімейний бізнес в Hohenlohekreis,
  • Axitec Energy GmbH&Co.KG – постачальник обладнання для сонячної енергетики,
  • KBB – Kollektorbau GmbH – виробник та постачальник сонячних колекторів,
  • KBE Elektrotechnik GmbH – виробник кабелів та проводів,
    та інші.

Практичним результатом поїздки мають бути спільні проекти між німецькими колегами та нашою компанією. Наразі, вже опрацьовуються бізнес-пропозиції по дистриб’юції німецького товару в Україні, зокрема кабелів, колекторів та сонячних панелей.

Тож на найближчий час заплановано багато роботи, яка обов’язково принесе успіх!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації