Навчання по сервісному обслуговуванню інверторів

364
Новини

Fronius – лідер у галузі технологій і лідер європейського ринку інверторного обладнання. Інвертори компанії Fronius проходять ретельні випробування на предмет якості, критерії яких значно перевищують вимоги стандартів. Це допомагає забезпечити стабільний рівень екологічності, підвищити якість та збільшити термін служби пристроїв.Сьогодні важливим є не лише товар, а й якісне та надійне обслуговування інверторів, це забезпечить впевненість як клієнтам, так і інсталяторам.

Навчальний тренінг від Fronius Solar Energy відбувся 3 квітня. Від нашої компанії було делеговано двоє працівників – Олег Ремінський та Роман Мальчик.

Програма навчання  була спрямована на розкриття найбільш практичних аспектів обслуговування сонячних електростанцій, з яким кожного дня зустрічаються інсталятори:
– Особливості інверторів генерації SnapInverter,
– Характеристики продуктів,
– Концепція монтажу та вентиляції,
– Ефективність,
– Встановлення,
– SuperFlex Design / Dynamic Peak Manager,
– Система моніторингу,
– Енергетичний менеджмент,
– Усунення несправностей Fronius Symo,
– Запуск та налаштування,
– Fronius Smart Meter,
– Сервісні меню,
– Заміна компонентів Fronius Symo, Fronius Eco.

Найбільш цінним моментом навчання став практичний обмін досвідом з спеціалістами Fronius. 25-річний досвід в сфері розвитку сонячної енергетики, дозволяє досвідченим тренерам ділитися цінними знаннями та навиками отриманих в сотнях проектів, що розташовані у багатьох країн світу. Після успішного завершення тренінгу, спеціалісти компанії  «Спеціалізовані енергетичні технології» отримали сертифікати компанії Fronius.

Навчальний семінар співпав в часі з монтажем мережевої сонячної станції на базі інвертора Fronius ECO 27.0-3-S, тож ми змогли відраз застосувати отримані знання на практиці.

Рекомендуємо інвертори Fronius та гарантуємо якісне підключення та обслуговування!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації