Новий закон по «зеленому» тарифу

372
Новини

Сьогодні Верховна Рада 243 голосами народних депутатів прийняла Проект Закону про внесення змін до статті 9-1 Закону України “Про альтернативні джерела енергії” щодо врегулювання питання генерації електричної енергії приватними домогосподарствами.

Що ж це за Закон і яка з нього користь?

Закон № 10357 був наданий у Верховну Раду Президентом України, як невідкладний та повинен був виправити негативні наслідки прийняття правки 24 до законопроекту 8449-д.

Законопроект дав можливість вирішити проблеми домашніх СЕС за рахунок таких положень:

  • домашні СЕС до 30 кВт можна розташовувати будь-де (в тому числі і на землі домогосподарств). Для таких станцій все повертається, як було до 8449-д,
  • розмір «зеленого» тарифу для домогосподарств встановлюється на такому ж рівні, який був до 8449-д,
  • залишається можливість отримати «зелений» тариф для домашніх СЕС розміром до 50 кВт, що будуються на фасадах та капітальних спорудах, які будуть введені в експлуатацію до кінця 2019. Це необхідно для того щоб дати можливість отримати «зелений» тариф тим, хто вже почав будувати свої станції потужністю більше 30 кВт та до 50 кВт з 22 травня.

Тож вертаємося до точки, з якої й починали – домашнім електростанціям різного типу бути!

Всі, хто вичікували – можна спокійно починати будівництво та ще до кінця літа заробити кругленьку суму по «зеленому» тарифу. Тим більше, що у нас зараз діє акція – мережева СЕС 10 кВт лише 6 500 доларів.

Чекаємо вас у нас на офісі – м. Луцьк вул. Дубнівська , 15 або готові приїхати з оглядом до вас

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації

Участь в EV Forum 2019

Третій український форум EV-FORUM 2019 «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація…