Поїздка команди SETech в Німеччину на KBB

290
Новини

Дослідивши ринок сонячних колекторів в Україні ми прийшли до висновку, що систем для нагріву води чи підтримки теплопостачання  для будинку в нашій країні досить мало, а ті які є – не можуть повноцінно бути багатозадачними.

Під час навчання в Німеччині Роман Михальчук відвідав KBB Kollektorbau GmbH та познайомився з Аньою Шмідт, об’єднало дві компанії бажання розвитку. KBB Kollektorbau GmbH шукає виходи на нові ринки і Україна є саме такою країною, а для нашої компанії важливо запропонувати своїм клієнтам якісний товар, який зможе задовольнити їх потреби. Переговори та домовленості складалися успішно, і вже декілька місяців ми є офіційним дистриб’ютором товару KBB в Україну, на квітень запланована спільна участь у виставці в Києві .

14-16 березня команда компанії «Спеціалізовані енергетичні технології» були в Берліні, метою поїздки було саме навчання та формування плану дій на найближче майбутнє з компанією KBB Kollektorbau GmbH. Нам провели екскурсію на виробництві колекторів, детально розповіли про кожну модель та її деталі, познайомили з німецькими виробниками комплектуючих. Цікавим був практичний досвід впроваження сонячних геліосистем, тож ми отримати готові кейси європейського досвіду – величезні системи для підтримки опалення в Німеччині, Франції, Данії, а також промислові системи для охолодження та кондиціонування за допомогою сонячних колекторів в Східних країнах.

Також ми відвідали працюючий об’єкт в самому Берліні – невеликий житловий будинок на 8 квартир та офісними приміщеннями. На даху даного будинку встановлено 14 сонячних колекторів, які забезпечують нагрів води та підтримку опалення в квартирах. Система комбінована – сонячні колектори та газовий котел працюють разом або взаємозаміняють одне одного залежно від погодніх умов.

Після роботи ми знайшли трошки часу і для прогулянки містом – компанією прогулялися центром Берліну, відвідали зоопарк та посмакували ковбасок. Дякуємо KBB Kollektorbau за теплий прийом та насичену програму.

Наступна зустріч з німецькими колегами буде вже в Києві на виставці elcomUkraine 2019, куди запрошуємо і вас.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації