У рамках Програми по підтримці модернізації зеленої економіки України компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ провели четвертий семінар «Використання енергії сонця в побуті». Провели цей семінар для населення Троянівської сільської ради. Було приємно, що місцеві жителі прийняли активну участь в даному заході.
Окрему подяку хотілося б висловити голові Троянівської сільської ради – Миколі Ясюку. Він прийняв участь у нашому проекті по спорудженню сонячного колектора власноруч, а зараз активно працює над популяризацією сонячної енергії серед односельчан. Також варто згадати, що Микола Ясюк поширює зелений туризм на Волині, зокрема організовує сплави на байдарках по річці Стохід.
Метою проведених семінарів було ознайомлення якомога більшої аудиторії з можливостями використання енергії сонця та показати як її можна застосувати в домашніх умовах.
Пам’ятайте: користуючись альтернативними джерелами енергії, ми зберігаємо нашу природу!
Запрошуємо до Центру розвитку сонячної енергетики! Сонце не виставляє нам рахунки!