Результати конкурсу малюнків від SETech

440
Новини

Протягом жовтня командою компанії «Спеціалізовані енергетичні технології» було проведено конкурс дитячих малюнків серед школярів міста Луцька та Волинської області. Тематика конкурсу – «Відновлювані джерела енергії – моє майбутнє», вікова категорія учасників – від 9 до 14 років. Обов’язкова умова, що була поставлена юним художникам – створити своїми силами малюнок відповідно до теми відновлюваної енергетики.

Ми отримали понад 60 малюнків діток-художників та приємно вражені роботами, адже кожна з них по-своєму цікава і неповторна. Були і сонячні панелі, і вітряки, і еко-містечка та села, а окрім того цікаві архітектурні форми, різні-різні тварини і навіть інопланетяни з роботами. Переможців визначали, оцінюючи якість виконання малюнку, розкриття ідеї та смисловим навантаженням.

До участі в конкурсі долучилися дітки з Луцька, Нововолинська, Луцького та Маневицького району. Активно підтримали проведення конкурсу Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького, художня студія «Барва», загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Годомичі, Луцька бібліотека-філіал №10 для дорослих та Волинська обласна бібліотека для дітей, і від нас за це подяка та повага.

Кожна дитина, що взяла участь в конкурсі отримала подарунок – окуляри від сонця та ортопедичну спинку. Всі роботи ми розділили за категоріями – оригінальна ідея, глобальне бачення, унікальна композиція, втілення локальної ідеї та визначили переможців.

Серед усіх робіт ми мали обрати 5 кращих, але в нас не вийшло, тож переможцями конкурсу стало шестеро діток. Автори малюнків – Олександра Коробко, Назар Сікорський, Катерина Фальчук, Анна Підвальна, Юлія Фень та Юліана Монатік. Ці дітки окрім окулярів та ортопедичної спинки отримали в подарунок ще Power Bank з можливістю підзарядки від сонця.

Дякуємо діткам, їх батькам, вчителям по малюванню та всім, хто долучився до організації конкурсу. Нам дуже приємно, що всі ви підтримали нашу ініціативу. «Відновлювані джерела енергії – моє майбутнє» – це ж не лише назва конкурсу, а й важлива афірмація для кожного з нас. А ми починаємося з дітей!

Слідкуйте за нами й надалі, надіємося, що станемо корисними для вас ще й в інших напрямках діяльності.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації