SETech на Elcom Ukraine

976
Новини

Цей рік видався непростим, ще навесні ми планували участь у 6 виставках, але карантин вніс свої зміни. Виправляємося та все ж їдемо на виставку Elcom Ukraine 6-9 жовтня, будемо самі і запрошуємо вас.

Виставка Elcom Ukraine один з наймасштабніших майданчиків в Україні, на якому об’єднуються представники галузей енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки. Виставка збирає всіх гравців ринку – виробників, постачальників, споживачів, представників державних структур, професійні видання.

Окрім того, подію щорічно відвідують делегації від енергогенеруючих, енергопостачальних компаній і промислових підприємств різних галузей, а також комунальних господарств з усіх регіонів України, тож це чудова нагода просунути свій товар не лише на наш ринок, а й світовий.

Минулого року ми теж брали участь у виставці Elcom Ukraine і дуже задоволені результатом, тож зараз не маємо жодних сумнівів щодо поїздки.

Працювати на виставці ми будемо разом з нашими німецькими партнерами KBE Elektrotechnik GmbH.
KBE Elektrotechnik GmbH – компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві електричних проводів та кабелів, зокрема сонячного кабелю. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії в Україні.

Місце проведення Elcom Ukraine:
Виставковий центр “КиївЕкспоПлаза” за адресою Житомирська траса (М-06), с. Березівка, вул. Амстердамська 1
6-9 жовтня з 10:00 до 18:00.

Запрошуємо друзів, партнерів на зустрічі. Побачимося!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації