SETech на інвестиційному бізнес-форумі Волинь-Інвест 2018

346
Новини

21 вересня в Луцьку відбудеться інвестиціний бізнес-форум Волинь-Інвест 2018. Форум організовує та проводить Волинська обласна державна адміністрація, Волинська обласна рада, Волинська торгово-промислова палата та Луцька міська рада.

Мета заходу: активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

Форум передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

  • «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парківі логістичних центрів;
  • розвитку сільського та лісового господарства;
  • туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

Компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» буде приймати активну участь у бізнес-форумі Волинь-Інвест 2018. Зокрема, на панельній дискусії присвяченій «зеленій економіці» Роман Михальчук виступить в якості спікера де поділиться нашим досвідом в сонячній енергетиці та розповість про інвестиційну привабливість галузі загалом.

Також в день проведення Форуму відбудеться велика виставка на площі перед РЦ «Промінь». Ми в ній приймемо участь та плануємо презентувати наші вироби – Solar Panel Bench, Solar Place, Solar Board – рішення для прогресивного міста.

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста, адже це унікальна можливість почути та побачити багато нового та цікавого!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації