SETech на виставці Elcom2019

346
Новини

9-12 квітня 2019 р. в оновленому виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській трасі успішно відбулися XXIII міжнародна виставка elcomUkraine 2019, «ЕІА: електроніка і промислова автоматизація» та SOLAR Ukraine 2019.

В заходах виставок взяли участь 208 компаній із 20 країн світу. Учасники представили новинки продуктів та комплексні рішення у сфері енергетики, електротехніки, сонячної енергетики, радіоелектронних компонентів, інжинірингу, промислової автоматизації, світлотехніки та ін. В рамках виставок також відбулось понад 15 заходів – семінарів, презентацій та круглих столів на актуальні теми.

Виставки зібрали 7071 відвідувачів – це керівники підприємств та підрозділів, компаній і промислових підприємств, технічні спеціалісти, електрики, електротехніки, інженери-енергетики, інженери-конструктори, інженери з промислової автоматизації, фахівці із закупівель, тощо.

Компанія SETech була учасником elcomUkraine 2019. Наша команда працювала в німецькому павільйоні на двох стендах разом з колегами з Німеччини від компаній KBB Kollektorbau GmbH  та KBE Elektrotechnik GmbH.

KBB Kollektorbau GmbH презентувало на виставку одну з моделей колекторів свого виробництва, також приїхав представник з Німеччини – Ali Chaiyboun. Від KBE Elektrotechnik GmbH був присутнім Sylvio Zeidler з зразками кабелю для різних сонячних електросистем.

Ми активно спілкувалися з відвідувачами заходу, адже зараз маємо на меті зробити дилерську мережу по регіонам країни. У нас надзвичайно актуальна пропозиція – якісний німецький товар.

Загалом, виставкою задоволені, напрацювань багато. Всім, кому обіцяли – відзвонимося і почнемо працювати активно вже з понеділка. Дякуємо, що завітали.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації