SETech на виставці SEF 2019 KYIV

342
Новини

Спробували минулого року – і нам сподобалося! Тож цього річ ми знову будемо брати участь у 11ому Форумі та Виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2019 KYIV.

SEF – незалежна ділова платформа, створена для бізнесу, галузі та розвитку зеленої економіки. Тому вся програма SEF – про те, що важливо для ведення та розвитку бізнесу. Ця подія міцно зайняла провідні позиції і входить в календарі багатьох гравців глобального ринку відновлюваної енергетики і чистих технологій.

Минулорічний захід вразив нас своєю організацією, відвідувачами та учасники. І виставка і форум пройшли надзвичайно насичено і принесли хороші результати, а ми пригледілися навіть закордонним гостям – SETech SEF 2018.

17-18 жовтня у Виставковому центрі М82 що по вулиці Межигірській наша компанія буде представлена на стенді А29. Виставку ми відвідаємо спільно з нашими німецькими компаньйонами – KBE Elektrotechnik GmbH. Покажемо та розкажемо один з кращих кабелів на українському ринку сонячної енергетики, а для відвідувачів нашого стенду маємо приємний сюрприз.
Запрошуємо всіх наших партнерів та потенційних покупців, адже SEF 2019 KYIV є досить зручним місцем для зустрічі та сприятливим для вигідних угод.

Цьогоріч SEF 2019 KYIV обіцяють:

  • понад 10 000 відвідувачів,
  • у форумах візьмуть участь понад 600 керівників та власників компаній,
  • виставкова площа більше 7 500 м2,
  • велика кількість експонентів – 150 і більше.

Чекаємо вас і раді будемо бачитися – 17-18 жовтня м. Київ вул. Межигірська, 82

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації