SETech – офіційний дистрибютор KBE Elektrotechnik GmbH

323
Новини

KBE Elektrotechnik GmbH – це компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві електричних проводів та кабелів, яка була заснована в 1980 році і продовжує зростати з тих пір. Сьогодні в групі працюють понад 250 людей. Штаб-квартира компанії розташована в Берліні.

Основні споживачі виготовленої продукції – це автомобільна промисловість, промисловість електропобутових приладів, а також фотогальваніка та машинобудування. Поточна щорічна потужність виробництва проводів та кабелів групи становить приблизно 2,0 млн. км або 22 000 тонн міді.

У рамках Програми підготовки менеджерів  від Федерального міністерства економіки та енергетики та Економічного співробітництва у сфері енергоефективності в промисловості, які проходили в Німеччині з 29 жовтня по 23 листопада ТОВ «Спеціалізовані енергетичні технології» та  KBE Elektrotechnik GmbH домовилися про співпрацю.

Відтепер, компанія SETech – офіційний дистрибютор компанії KBE Elektrotechnik GmbH в Україні. Будемо офіційно привозити та реалізовувати сонячні кабелі різного січення на теренах нашої країни.

Виробництво кабелю здійснюється 100%  в Німеччині, тож якість гарантовано буде найкращою!

Кабель багатожильний, з мідними жилами, з високою механічною стійкістю.

Перша партія товару надійде в наш офіс вже найближчим часом. При покупці від 500 м. ціна буде обговорюватися індивідуально, тож запрошуємо до співпраці.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації

Меню