Система підігріву води для мотельного комплексу «У Ольги»

369
Новини

Впровадження альтернативних джерел електроенергії в Україні стимулює «зелений» тариф  через який можна з легкістю за короткий термін (4-10 років) повернути вкладення. Саме тому активно зростає кількість сонячних електростанцій як для приватних домогосподарств, так і комерційного значення. Але держава не стимулює збільшення проектів іншого типу, наприклад, підігрів води чи опалення будинку і, відповідно, частка залучення альтернативних джерел енергії тут менша.

Однак розраховуючи окупність сонячних систем варто пам’ятати про кошти, які ви будете економити, користуючись енергією сонця. Ви можете здивуватися, що зекономлені кошти можуть повернути вкладені інвестиції ще за коротший період (2-8 роки), ніж підтримка «зеленого» тарифу.
Чому так? Відповіді прості – високі ціни на електроенергію, газ, гарячу та холодну воду.

Командою нашої компанії вже були встановлені системи для підігріву води як в приватних будинках, так і в таборах, базах відпочинку, дитячих садочках. Цьогоріч ще одна геліосистема запрацювали в мотельному комплексі «У Ольги» у смт. Колки Маневицького району Волинської області.
Проект розрахований на щоденну потребу 450 літрів гарячої води (до 50°С) від сонячного нагріву. Така система працюватиме в парі з твердопаливним котлом.

Проект реалізовано за підтримки компанії-дистриб’ютора технологій та обладнання для відновлюваної енергетики Атмосфера. Основне встановлене обладнання:
1. Плоскі сонячні колектори СПК-F4M = 3 шт.
2. Насосна група
3. Циркуляційний насос
Загалом дана система зможе згенерувати 5445 кВт*год тепла за рік.

Нагадуємо просту істину – сонце не виставляє нам рахунки! Мало того зменшує наявні!
Ми зможемо підібрати, купити та встановити геліосистему саме під ваші потреби.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації