Соціально-відповідальний бізнес від SETech на форумі “Відкриті двері УГКЦ”

359
Новини

У Києві відбувся ІІІ з’їзд мирян УГКЦ “Покликання до святості сьогодні”. Греко-католицька церква влаштувала захід широкого формату: піднімалися теми релігійні, життя вірян, а також різного роду соціальні теми – родина, школа, неформальна освіта, медіа, бізнес.

У рамках з’їзду пройшов форум Відкриті двері УГКЦ . Мета – представити УГКЦ як церкву живу і діяльну у сучасному суспільстві. Велика кількість відвідувачів з усієї України, спікери-представники різних напрямків, дружня атмосфера та гарний настрій – так було у Міжнародному виставковому центрі 4 листопада.

Пан Зіновій Свереда запросив нас прийняти участь в панельній дискусії, присвяченій соціально-відповідальному бізнесу. Адже ми своєю роботою несемо користь і людям, і природі, і економіці. Яніна Мишківська в презентації запропонувала як істотні рішення використання сонячної енергетики – використання сонячних електростанцій різного типу та підігрів води в будь-яких необхідних об’ємах, а також лавки, дошки оголошень, які на практиці показують роботу сонця. Адже сонце – це ресурс, який можна і треба використовувати як для своїх домашніх потреб, так і для потреб церкви та громад.

В цій панельній дискусії також взяла участь Руслана Лижичко – глобальний амбасадор відновлюваної енергії у світі. Вона наголосила, що відновлювані джерела енергії мають стояти на першому місці, і треба вже зараз відмовлятися ядерної енергії, від використання вугілля, нафти і газу.
Також піднімалися теми соціальної підтримки населення з окупованої території, створення місцевого бізнесу та фінансовій відповідальності.

Дуже приємно, що церква не закривається від глобальних та актуальних тем, а навпаки старається надати якомога більше інформації своїм вірян та направляє їх на правильний шлях.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації