Сонячні станції

597
Статті

Як стверджують вчені, тижнева «порція» енергії сонця в рази більше показника світових запасів урану, нафти та вугілля, які наразі є головними джерелами енергії, тож не використовувати такий природний ресурс як мінімум нерозумно!

Сонячна енергетика – галузь альтернативної енергетики, в Україні вона є найпоширенішою і найдинамічнішою за розвитком в Україні. Принцип дії доволі простий – енергія, випромінювана сонцем, перетворюється в інші види енергії, наприклад, в електрику або тепло.

Сонячна енергія – виключно екологічна, вона не завдає ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище. Переваги сонячної електрики зокрема у тому, що вона значно дешевша за енергію хвильових чи вітрових станцій, а також активно підтримується державою.

Принцип роботи СЕС

Українське сонце - Ваше природне джерело вільної енергії

1. Сонячні панелі

Сонячні панелі складаються з фотоелементів, які перетворюють сонячне світло на постійний струм (електроенергію) протягом дня.

2. Інвертор

Цей пристрій перетворює електроенергію постійного струму, вироблену сонячними панелями, в електричну мережу змінного струму. Ви використовуєте цю електрику, коли це потрібно, і надсилайте надлишок назад до мережі, або до акумулятора.

3. Аккумулятор

Надлишкова енергія, яку генерує ваша система, може зберігатися для подальшого використання, навіть якщо сонце не світить. Коли акумулятор повністю заряджений, ви можете надсилати зайву енергію назад до мережі.

4. Мережа

Надлишкова енергія, яку генерує ваша система, може зберігатися для подальшого використання, навіть якщо сонце не світить. Коли акумулятор повністю заряджений, ви можете надсилати зайву енергію назад до мережі.

У чому полягає доцільність монтажу сонячних електростанцій?

Вже весь світ переконався в їх ефективності
Можливість стати частково або абсолютно незалежним від централізованих мереж
Сонячні електростанції виробляють екологічно чисту електроенергію
Легкість і простота обслуговування
Енергонезалежність виводить бізнес на якісно новий рівень
Підвищує престиж в очах суспільства

Встановлюючи сонячну електростанцію, ви робите вигідну інвестицію у своє майбутнє, адже це не лише екологічність, безпека та комфорт, а й гарантія на наступний день. Вкладення в сонячні станції окуповуються протягом декількох років, а в подальшому можуть приносити як пасивний дохід так і постійну економію.

Темпи приросту по виготовленню обладнання для генеруючи установок (сонячних панелей та вітряків) зростають на 20-30%. Лише у 2017 році у світі було побудовано 51 ГВт потужностей «зеленої» генерації. Ця цифра майже дорівнює потужності всієї генерації на території України за цей же рік – 55 ГВт.

Найбільші сонячні станції світу станом на 2018 рік:

  • LongyangxiaDamSolarPark, Китай. Введена в експлуатацію у 2015 році, потужність станції 850 МВт.
  • Найбільша сонячна станція Індійська SambharLake (досі будується) матиме потужність у 4 ГВт, вартість цього проекту – $4 млрд.
  • KamuthiSolarPower Project, Індія. Проект завершено у 2016 році, потужність 648 МВт.
  • станції SolarStar та Topaz у США штат Каліфорнія. Їхні потужності 580 МВт і 550 МВт відповідно.

Україна розбудовує свою «зелену» енергетику через потужні промислові великі станції та станції приватних домогосподарств. Деякі міста України (Житомир, Кам’янець-Подільський, Чортків та Львів) вже заявили про те, що до 2050 року 100% перейдуть на чисту енергію. На території України є всі необхідні умови для переходу на відновлювальні джерела енергії, але зараз вони займають невелику частину в загальному енергобалансі держави.

ТОВ «Спеціалізовані енергетичні технології» – одна з компаній, яка інтенсивно розвиває в Україні ринок альтернативної енергії. Фахівці працюють дуже оперативно та ефективно, виконують все «під ключ». У нашому портфоліо – проекти різної складності та потужності, але всі виконані надійно та якісно.

Зробити правильний вибір так просто, і ми вам в цьому допоможемо!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації