Сонячні колектори від KBB

354
Новини

З листопада 2018 року компанія “Спеціалізовані енергетичні технології” стала ексклюзивним партнером німецької фірми-виробника KBB Kollektorbau GmbH в Україні. Це стало результатом поїздки директора нашої компанії Романа Михальчука в Німеччину по Програмі підготовки менеджерів від Федерального міністерства економіки і енергетики та Економічного співробітництва у сфері енергоефективності в промисловості.

Компанія KBB Kollektorbau GmbH активно працює на ринку з 1993 року. Зараз вона є великим виробником та продавцем компонентів для пристроїв сонячного теплопостачання: колекторів, абсорберів і монтажних деталей. Підприємство відоме на ринку як компанія-виробник колекторів різного типу – як для односімейних будинків, так і для промислового опалювання.

KBB була першою компанією по всьому світу, що почала використовувати лазерне зварювання в масовому виробництві. Однак вони не зупиняються на досягнутому і завжди удосконалюють своє виробництво на модельний ряд товару. Тож до покупця приходить товар високої якості з врахуванням нових технологій. Системи установки KBB – продумані до найдрібніших деталей!

Колектори KBB виготовляються в Німеччині та продаються по всьому світі і встановлені у всіх кліматичних зонах. Незабаром, моделі колекторів KBB Kollektorbau GmbH можна буде придбати і у нашій компанії.
З готовими варіантами комплектів геліосистеми для дому та асортиментом товарів KBB Kollektorbau GmbH можна ознайомитися в нашому інтернет-магазині.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації