«Сонячні» лавки в Миколаєві

514
Новини

Перед новим роком вдалося реалізувати ще один важливий проект – у Миколаєві встановлено 12 лавок з сонячними панелями для підзарядки гаджетів виробництва SETech.

Лавки – надзвичайно хороший подарунок міста для своїх жителів, адже це не лише практичний виріб, а й функціональний (завдяки USB-підзарядці) та технологічний (завдяки сонячній панелі).

Лавки в безоплатне користування громаді міста передали представники соціально-відповідального бізнесу, опікувалися встановленням представники департаменту ЖКГ Миколаївської міськради. Чотири лавки встановили на Флотському бульварі, ще дві – біля Центру надання адміністративних послуг, інші шість – у сквері “Трояндовий”.

«Сонячні» лавки – цікава та оригінальна система чи для громади, чи для бізнесу. Функціонал виробу дозволяю «заманити» та зацікавити нових відвідувачів.

Характеристики встановлених лавок:
– cонячна панель Axioma 40 Вт – 1 шт,
– контролер заряду – 1 шт,
– акумуляторна батерея 18 А/г – 1 шт,
– USB-порти – 4 шт,
– лавка виготовлена із металу й дерева, яке пофарбоване стійкою фарбою.

Кожна з таких лавок – це не лише місце для відпочинку, але й пристрій для підзарядки мобільних телефонів, планшетів, power-банків. Лавка повністю автономна від електромережі, а завдяки вбудованим акумуляторам підзаряджати гаджети від неї можна цілодобово.

Хочеться відмітити, що тепер Миколаїв стало одним з передових міст України, де є так багато лавочок з сонячною панеллю для підзарядки гаджетів. Ви хороший приклад для кожної міської/селищної/сільської ради. Так тримати!

SETech займається виготовленням елементів благоустрою з сонячними панелями вже досить давно, ми готові допомогти реалізувати цікавий задум. Головне, щоб ці вироби, окрім своєї прямої вигоди, несли ще й ознайомчо-пізнавальну про роботу сонячних систем.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації