Сонячні вироби SETech в Україні

311
Новини

З 2016 року наша компанія почала виготовляти невеличкі практичні рішення-елементи благоустрою для міст – сонячні лавочки Solar Panel Bench. Першу лавку подарували Луцькому НТУ і вона досі успішно функціонує. Наступні вироби вже удосконалювалися, змінювався як зовнішній вигляд, так і функціонал.

Зараз лавки нашого виробництва вже встановлено в містах та містечках дев’яти областей України, а також одна стоїть в Берліні біля офісу наших партнерів по сонячних колекторах KBB Kollektorbau GmbH. Було приємно, що наші сонячні рішення є актуальними та затребуваними, тож до лавок згодом додалося ще виробництво сонячних дошок оголошень, бесідок, сонячних дерев, а, незабаром, і навісів для банкоматів.

Наші рішення встановлені як біля офісних приміщень, так і в соціальних об’єктах – школи, замки, площі. Дошки оголошень та сонячні дерева прийшли до вподоби об’єднаним громадам, а замовлення на навіси для банкоматів прийшло від Укргазбанку.

Будемо працювати та удосконалювати наші сонячні рішення і надалі. Дуже хочемо, щоб такі вироби були прикладом роботи великих сонячних систем і наочно демонструватиме практичну роботу від сонця.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації