Сонячні зарядні пристрої Kvazar допоможуть зарядити телефон навіть в лісі

302
Без категорії, Новини

Похід – це саме захоплююче пригода, яка тільки може трапитися. Уявіть, як ви самі прокладаєте маршрут, знайомитеся з новими людьми, бачите незабутні місця, спите під відкритим небом. Однак це не так вже й просто, адже в сучасних умовах нам не обійтися без телефону, фотоапарата, навігатора або відеокамери, а під час походу доступ до електромережі досить сильно обмежений.

1

Саме тому досвідчені мандрівники беруть із собою мобільні сонячні зарядні пристрої. Вони дозволяють черпати і перетворювати енергію сонця з метою безпосередньої підзарядки різних портативних пристроїв.

Особливою популярністю користуються сонячні зарядні пристрої Kvazar. Вони мають безліч переваг над іншими моделями. Представлені мобільні сонячні зарядні пристрої здатні виробляти пряму зарядку гаджетів, що при великому рівні ККД значно знизило їх вага.

Невелика вага, надійність, ефективність і найголовніше – автономність роботи (сонячні зарядні пристрої Kvazar працюють безпосередньо від енергії сонця, так що не вимагають додаткового обладнання). Вражає, чи не так? А ви уявіть, як ці властивості допоможуть вирішити питання підзарядки телефону або планшета навіть у найвіддаленішій місцевості.

Мобільні сонячні зарядні пристрої – це те, що вам потрібно, якщо ви завзятий мандрівник!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації