Сонячна станція для бізнесу. Без АКБ!

752
Статті

Мережева сонячна електростанція для бізнесу під власні потреби – це простий, швидкий, недорогий спосіб збільшити свою рентабельність, зменшивши споживання електроенергії від мережі, і, відповідно, витрати.

Станція необхідна тим, хто:

 • оплачує за електроенергію за тарифами для юридичних осіб;
 • витрачає великі суми на оплату електроенергії свого підприємства;
 • має основні витрати саме в світловий день, а не ввечері чи вночі.

Ціна на енергоресурси часто зростає і бізнес від цього має постійні втрати.

Зміна ціни на енергоринку призводить до:

 • підвищення витрат підприємств,
 • підвищення цін на продукцію або послуг вашого підприємства,
 • падіння конкурентоспроможності бізнесу.

Який ефект для бізнесу дає наявність СЕС:

 • часткове або повне покриття потреб в електроенергії,
 • зниження пікових навантажень споживання приміщення/бізнесу протягом дня,
 • зменшення середньої ціни за електроенергію на 7-12%.

Станція, потужністю 100 кВт за добу може згенерувати 500-700 кВт*год енергії.
Економія на виплату за електроенергію може принести 300-500 тис. грн. в рік.

Мережева сонячна електростанція під власне споживання без АКБ дозволить зафіксувати тариф на електроенергію за ціною до 1 грн за кВт*год на 20 років служби станції.

Бізнес чи напряму їх приміщення, які мають достатню підведену потужність – мають неймовірну перевагу серед інших, оскільки можуть максимально використати наявні ресурси.

Сонячна станція для власного споживання – це адаптована мережева сонячна станція з використанням Smart Meter, який обмежує перетік енергію у загальну мережу. Така СЕС не має в своїй схемі роботи акумуляторні батареї, тому вона не є дорогою і при цьому не потребує в подальшому додаткових інвестицій з заміни обладнання.

Сонячна електростанція монтується на основі інверторів Fronius, які окрім якісної та стабільної роботи мають ще одну перевагу – зручний моніторинг. Це необхідно для того, щоб бачити та розуміти скільки ви економите/заробляєте щоденно, а ще для планування дня енергетиком – перелаштовуючи навантаження під активність СЕС. Графіки моніторингу дозволяють розуміти ефективність впровадження СЕС на підприємстві та можливості для розширення чи зменшення.

Потужність сонячної електростанції варто вибирати, провівши детальний аналіз споживання енергії, дослідивши піки та їх тривалість і зважати на наявну площу дахів. Головне завдання сонячної електростанції без АКБ: коли споживання дорівнює генерації електростанції СЕС, споживання електроенергії від загальної мережі нульове.

За допомогою on-line моніторингу ви зможете спостерігати в реальному часі фактичне споживання електроенергії, що дозволить оптимізувати пікові навантаження і використовувати сонячну енергію максимально ефективно.

Кому варто встановити таку сонячну електростанцію:

 • офісні центри,
 • торгово-розважальні та розважальні центи,
 • виробничі приміщення,
 • дахи ферм та сільськогосподарських приміщень.

Тривалість окупності інвестицій в СЕС для бізнесу – 4-7 роки, залежно від рівня цін на електроенергію та повноцінної можливості використання енергії сонця.

Сонячна електростанція для власних потреб – це довгострокова інвестиція, яка вже з першого дня роботи буде приносити прибуток через економію.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації