Залиште свої контакти, і менеджер зв'яжеться з Вами для з'ясування всіх деталей

  Поля позначені (*), обов'язкові для заповнення

  PowerMax® SKALA – це тонкоплівковий PV-модуль, який працює як сонячно-активний будівельний матеріал, який повністю встановлює нові стандарти для естетичних рішень сонячного фасаду – незалежно від типу будівлі або проекту будівництва.

  Переваги

  Для архітекторів, планувальників фасадів та інвесторів, SKALA пропонує можливість реалізувати індивідуально розроблені сонячні фасади з найвищою естетикою, та енергоефективним рішенням.

  Технічною базою є естетичний тонкоплівковий сонячний модуль, який унікальний з точки зору дизайну, енергоефективності, продуктивності, якості та безпеки продукції.

  Дизайн

  Конструкція модуля – це чиста естетика: безкаркасна, без видимої фіксації з однорідною скляною поверхнею в різних кольорах.

  Якість

  SKALA розробляється і виготовляється в Німеччині. Сертифіковано згідно ISO, IEC, UL та abZ. SKALA пропонує найвищі стандарти якості та безпеки в PV та будівельній галузі.

  Ефективність

  SKALA перетворює звичні будівельні рішення в фасади, що виробляють електроенергію, і активно сприяє енергетичному балансу будівель – навіть за несприятливих погодних умов.

  Архітектурні модулі можуть поєднуватися з широким спектром фасадних матеріалів: Alucobond, Алюміній, Фіброцемент, Волокнобетон, Дерево, Сітка металева

  Продукція AVANCIS POWERMAX SKALA

  • Панель SKALA має рівномірне чорне покриття, із прихованими сонячними елементами
  • Панель SKALA не має рамок
  • Панель SKALA не має механічних затискачів / кронштейнів на передньому склі
  • Встановлюється невидимою металевою рейкою на задній стороні панелі
  • Може бути змонтована з лицьової сторони за допомогою запатентованого “W”-клапана, так ви можете легко зняти панель у випадку збою
  • Може легко інтегруватися із вентильованим фасадом, а також поєднуватись з будь-яким іншим матеріалом фасадного облицювання

  SKALA має сертифікат якості «Accordance Label». Тільки SKALA проходить різні процедури тестування відповідно до «General Building Approval». Відповідно до цих тестів Avancis гарантує безпеку продукції з вертикальним монтажем на фасаді без механічного тримача.

  Модифікації

   Залиште свої контакти, і менеджер зв'яжеться з Вами для з'ясування всіх деталей

   Поля позначені (*), обов'язкові для заповнення