Участь в EV Forum 2019

326
Новини

Третій український форум EV-FORUM 2019 «Електротранспорт і зарядна інфраструктура: трансформація сучасного бізнесу» відбувся 31 жовтня в Виставковому Центрі «Klitschko Expo» НСК «Олімпійський» у Києві. Форум від компанії «Спеціалізовані енергетичні технології» відвідав Руслан Кравцов.

EV Forum – інтенсивний захід, левову частку якого становлять успішні бізнес-кейси в сфері комерційного використання електротранспорту та зарядної інфраструктури. Учасники форуму з перших вуст почули інформацію про законотворчих ініціативах органів влади, зокрема від перших осіб Міністерства інфраструктури, представників Верховної Ради та Київської міської ради.

Форум складався з декількох блоків. У першому, як вже згадувалося, виступали представники влади. Якщо коротко – вони стараються, справи потроху рухаються і кількість як електрокарів, так і заправок збільшуються, щоправда є низка факторів, що гальмують розвиток законодавчої бази. Однак, вони відкриті до діалогу та запрошують до участі в робочі групи.

Другий блок був присвячених технічним особливостям експлуатації зарядної інфраструктури. Спікерами в цьому блоці виступали виробники та оператори ринку, зокрема Ingeteam, Інфоком,  Turecon,  UGV Chargers, Автоентерпрайз.

В третій частині обговорювали питання оптимізації міського трафіку, сертифікації електротранспорту, міський електротранспорт, логістику, пошук інвестицій, зміну моделей споживання та залучення нової аудиторії тощо.

Враження від заходу залишилися позитивні. Велика кількість знавців своєї справи, які гуртом націлені на розвиток нового для України напрямку. Є ще ряд речей, які практично треба реалізувати і це можливо лише за підтримки влади (наприклад спрощення процедури одержання ТУ). Також Руслан познайомився з головним редактором журналу ECO Drive, 14 листопада вони будуть проводити свій захід, можливо, навідаємося і до них.

Дякуємо організаторам, будемо працювати над розвитком зарядної інфраструктури в Україні та збільшенням електротранспорту. Запрошуємо до співпраці!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації