Відбувся міжнародний форум Волинь-Інвест

317
Новини

З помпезностями, урочистостями та поважними гостями пройшов Форум «Волинь-Інвест 2018» у Луцьку 21 вересня.

На площі перед РЦ Промінь була влаштована виставка волинських підприємств з товарами та рішеннями, які є цікавими з інвестиційної точки зору. В залах розважального центру відбувалися панельні засідання, на яких розкривали актуальні для Волині теми, а у фойє можна було з легкістю поспілкуватися і з політиками, і з бізнесменами, і з колегами.

«Спеціалізовані енергетичні технології» всім колективом відвідали Форум, зокрема прийняли участь і у виставці, і в панельній дискусії присвяченій «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів.

Презентували на виставці «сонячну» лавку SolarPanelBench з можливістю підзарядки гаджетів та функцією wi-fi. А наш колега-проектант Анатолій Харчук підготував до Форуму і свій винахід – веломобіль. На наші товари з цікавістю реагували відвідувачі заходу – дехто скористався підзарядкою свого мобільного телефону, а дехто з радістю покатався навколо фонтану на новому транспортному засобі.

Ми роздали дуже багато матеріалів і задоволені активністю лучан. Як виявилося, багато кому цікава сонячна енергія і вони б з задоволенням використовували її в своєму домі, однак у всіх є якісь побоювання та брак інформації. Щиро надіємося, що наша робота під пекучим вересневим сонцем не відбулася даремно, адже ми активно ділилися нашим досвідом.

На панельній дискусії Роман Михальчук поділився з відвідувачами Форуму досвідом про впровадженню «зелених» технологій в нашій області. Також розглянули дані Держенергоефективності щодо збільшення сонячних енергоустановок в Україні, Волинська область наразі пасе задніх – приватних СЕС у нас лише 73 шт., а комерційних немає зовсім. Можливо, по результатам Форуму якийсь інвестор таки проспонсорує розвиток «зеленої» енергії в нашому регіоні.

Дякуємо організаторам за можливість участі в даному заході, безсумнівно – він був необхідний і місту, і області загалом. Сподіваємося, він буде результативним і не останнім.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації