Вихідні до Дня незалежності з SETech

415
Новини

День прапора, День незалежності і ще два дні вихідних – погода посприяла хорошому та корисному часопроведенню для кожного. Ми ж встигли і попрацювати, і відпочити – тож вихідні вдалися на славу.

24 серпня на День незалежності ми взяли участь у заході, який був організований до другої річниці відкриття РЦ «Промінь». На площі було розгорнуто декілька локацій – екоярмарок, лекційна зона, відпочинкова зона і для дітей, і для дорослих, виставкова зона екологічних видів транспорту та енергозабезпечення.

Нас організатори запросили на участь у екоярмарці, адже наш товар і цікавий, і екологічний, і шукає собі власників. Тож ми завітали Фестиваль Екострум з нашою сонячною лавкою для підзарядки гаджетів, макетами колекторів KBB та гарним настроєм.
Спекотна погода та святковий настрій до Дня незалежності допомогли добре провести час та провести консультації та презентації для відвідувачів фестивалю.

25 серпня ми поїхали на фестиваль до Дня громади в с. Боратин. Масштабність заходу, кількість учасників та відвідувачів нас приємно здивувало. Біля нашого намету можна було підзарядити мобільні пристрої від лавочки Solar Panel Bench, подивитися на макети сонячних колекторів та придбати сонячні окуляри.

Сам Фестиваль був надзвичайно цікавим, тож ми не втрималися і теж прийняли в ньому участь як відвідувач. Посмакували смачного м’яса, спробували медового квасу, скуштували боратинських зефірок та найголовніше – ми взяли участь у флешмобі та спільно з майже тисячею інших учасників встановили рекорд України (відтворено контури нашої країни, з’єднавши його вишитими рушниками)

Дякуємо всім, хто завітав до намету SETech, ми будемо раді зустрітися зі всіма у нас на офісі та впроваджувати в життя ваші ідеї та мрії.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації