Виставка elcomUkraine 2019

344
Новини

9-12 квітня в Києві відбудеться виставка elcomUkraine 2019, що є одним з найбільших заходів в Україні захід у сфері відновлюваної енергетики та необхідних комплектуючих.

Виставка буде поділена на тематичні експозиції:

  • електротехніка,
  • системи енергозбереження та електроживлення,
  • кабельно-провідникова продукція,
  • світлотехніка,
  • привідна техніка.

У рамках виставки буде окремо виділений німецький павільйон, в якому ми цьогоріч будемо працювати разом з KBB Kollektorbau GmbH  та KBE Elektrotechnik GmbH, адже ми є ексклюзивними представниками цих компаній в Україні.

Наші менеджери будуть спільно з німецькими партнерами проводити консультації, домовленості по доставкам та налагодженню партнерських відносин. Тож ми відкриті до співпраці та налаштовані вивести на ринок України якісний товар Made in Germany.

Нагадаємо, KBB Kollektorbau GmbH – компанія-виробник сонячних колекторів з широкою модельною лінійкою та світовим визнанням. Товар KBB вже є представлений в нашому офісі в Луцьку.

KBE Elektrotechnik GmbH – компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві електричних проводів та кабелів, зокрема сонячного кабелю. Наразі наша компанія вже активно постачає продукцію KBE в Україну, а саме зараз формуємо замовлення на наступну партію.

Окрім німецького товару буде представлена і наша сонячна лавка.

Запрошуємо відвідати виставку, розміщуватися вона буде в новозбудованому «КиївЕкспоПлаза» на Житомирській трасі. Чекаємо на вас в німецькому павільйоні 9-12 квітня.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації