Враження від SEF 2019 KYIV

262
Новини

Виставка пройшла чудово! Цьогоріч організатори заходів на SEF 2019 KYIV постаралися ще більше ніж минулого року – більша територія, більше учасників, більше відвідувачів. І ми поїхали більшою компанією з хорошим настроєм, ще й друзі підтягнулися – Руслан Кравцов, Сергій Кошарук, Микола Іванюк.

Рік тому ми були єдиною саме монтажною компанією, що були представлені на виставці, цьогоріч були представлені й інші, зокрема наші партнери-друзі UnaSolar та БЛУСАН Україна. Приємно було побачити та поспілкуватися з колегами з Альтек, Атмосфера, MBI DEVELOPMENT, а також поспостерігати за конкурентами.

Ну й звісно варто згадати нові контакти. Кількість представників китайського ринку на українських виставках приємно дивує, адже це показник того, що ми є інвестиційно привабливими в світі. Тож ми всі на правильному шляху! На SEF 2019 KYIV також було достатньо представників європейського та й українського ринку.

Нам вдалося укласти декілька хороших угод щодо поставок сонячного кабелю з монтажними компаніями як для будівництва приватних сонячних станцій, так і комерційних. Хочемо подякувати нашому німецькому партнеру з KBE Elektrotechnik GmbH Сільвіо Зайдлеру, який працював разом з нами та надзвичайно якісно рекламував свій товар.

Звісно ми презентували на виставці і наші вироби з сонячними панелями – міні-лавочка для підзарядки мобільних пристроїв. Наші спеціалісти попрацювали над зміною вигляду, однак без критичної втрати функціоналу і у них вийшло, нова модифікація була представлена на SEF 2019 KYIV та продавалася за акційною ціною – 11 000 грн.

Ми задоволені і хочемо ще, тож плануємо відвідати ще XIІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2019» у Києві 5-7 листопада 2019 року. Запрошуємо вас та раді будемо бачити у Міжнародному виставковому центі на Броварському проспекті 15

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації