Встановлення сонячного колектора “self made” на дитячому садочку в с.Трояніка

357
Новини

Як і було обіцяно на семінарі в Луцькому НТУ компанія “Спеціалізовані енергетичні технологі” спільно з ГО “Фундація розвитку громад” передала в користування сонячний колектор для дитячого садочка “Колосок”.

Нагадаємо, сонячний колектор “self made” було виготовлено у рамках співпраці нашої компанії та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Передача колектора та баку відбулася ще в липні, однак встановлення та підключення завершили 7 серпня. Дана система дозволить частково покривати витрати гарячої води в дошкільному закладі. Сам колектор встановлено на запасному виході дитячого садочку, а бак на 150 л. розміщений на 2 поверсі та підключений в загальну систему водопостачання. Наразі в садочку виховують 64 дитини. Зазначимо, що дуже важливо показати молодому поколінню роботу та переваги зеленої та чистої енергії.

Жителям села Троянівки ми розповсюдили брошури з інструкціями по виготовленню такого саморобного колектора, а на осінь вже запланували навчальний семінар за пітримки голови сільської ради Миколи Ясюка.

Використовуючи сонячний колектор для гарячого водопостачання можна значно скоротити витрати на електроенергію. Сам виріб може прослужити більше двох десятків років за правильного використання та технічного обслуговування.

Запрошуємо залучатися до нашого проекту й інші сільські та селищні ради, а також ОТГ. Колектор “self made” можна встановити на будь-якому об’єкті соціально-культурної сфери. Чекаємо на вас!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації