Встановлення теплових насосів – чи доцільно?

335
Статті

Тепловий насос – економічне, компактне і екологічно чисте рішення опалення будинку. Він дозволяє забезпечити необхідний рівень гарячого водопостачання та опалення за рахунок природних ресурсів (землі, повітря, води).

З кожним роком установка теплових насосів є все більш популярною. Давайте ж розглянемо головні причини такої тенденції.

  1. Вартість газу з кожним днем стрімко зростає. Особливо гостро це відчувається в момент загострено конфлікту між Україною і Росією. А тепловий насос дозволяє забезпечити незалежність від стрибків цін і забезпечити комфорт й тепло в кожному будинку.
  2. Низька якість газу призводить до збільшення його витрат, а також різних неполадок самих котлів. У свою чергу, система використання теплових насосів є не тільки більш ефективною, а й довговічною.
  3. Досить часто до будинків у віддаленій місцевості необхідно проводить газ, що є доволі дорогою послугою. Встановлення теплових насосів дозволить уникнути таких витрат і одночасно забезпечити вам якісне опалення й незалежність.
  4. Газове обладнання завжди вимагає ретельного догляду, адже найменша неполадка може привести до плачевних наслідків. Використання альтернативних рішень не може дати таких збоїв.
  5. Тепловий насос не потребує особливого догляду або дорогого і постійного технічного обслуговування, що досить економно в фінансовому плані.

Встановлення теплових насосів – справа досить клопітка, так що доручити таку справу рекомендуємо справжнім професіоналам – компанії «Setech».

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації