Встановлено вуличні ліхтарі на кордоні Україна-Білорусь

376
Новини

Сьогодні нашими співробітниками було проведено роботи по встановленню вуличних ліхтарів на сонячних панелях на двох прикордонних пропускних пунктах Україна-Білорусь.

Два автономних ліхтарі було виготовлено та передано в користування Луцькому прикордонному загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Характеристики автономного вуличного ліхтаря:

  • Вуличний ліхтар 24Вт 12/24 В – 1 шт.,
  • Сонячна панель Amerisolar 285 W Poly – 1 шт.,
  • Акумуляторна батарея 45 Аг – 2 шт.,
  • Контролер заряду для АКБ – 1 шт.,
  • Сутінкове реле – 1 шт.,
  • Комплект кріплень для обладнання – 1 шт.

Дані ліхтарі забезпечать освітлення території поруч з пропускними пунктами в темну пору доби. Протягом світлового дня енергія буде вироблятися сонячною панеллю та накопичуватиметься в АКБ, регулювання рівню заряду АКБ відбуватиметься завдяки контролеру. З настанням вечора сутінкове реле вмикатиме діодний ліхтар.

Дана система є повністю автономною, на підзарядку АКБ буде направлятися лише енергія сонця.
Ліхтарі для освітлення території пропускного пункту є дуже необхідним рішенням і вони значно спростять виконання роботи для прикордонників.

Команда «Спеціалізовані енергетичні технології» з задоволенням підтримали ідею Луцького прикордонного загону використати сонячні панелі для обслуговування пропускних пунктів. Ці два ліхтарі встановлені в Шацькому прикордонному районі на пунктах Піща та Пулимець першими і ми надіємося на подальшу співпрацю з прикордонниками.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації