Зарядні станції від ТОКА

308
Новини

Компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» відтепер офіційний дилер та партнер по Волинській області компанії ТОКА.

TOKA – мережа публічно-доступних зарядних станцій для електромобілів, проект, що реалізується приватною українською компанією для розвитку електромобільного транспорту в Україні.

Оскільки кількість електрокарів успішно зростає – необхідність підзарядних станцій для них очевидна. Про актуальність розвитку саме цієї інфраструктури часто згадується на зустрічах, виставках, найбільше ж ми перейнялися цим питанням на EV-FORUM 2019.

Тож місяць переговорів і тепер ми будемо просувати продукцію ТОКА на Волині.

ТОКА – це перша національна мережа електрозаправок в Україні. Головне завдання – зручне розташування заправних станцій. Місце для встановлення зарядних станцій підбирати треба стратегічно:

  • в торгові та розважальні центрах,
  • супермаркети, магазини,
  • спортивні клуби,
  • офісні центри,
  • готелі, ресторани,
  • популярні автостоянки.

Причина появи зарядних станцій в таких місцях дуже проста: власник електромобіля приїжджає в популярний ТРЦ, спортивний зал, супермаркет, медичний заклад, паркінг, підключає авто до зарядної станції та іде у своїх справах. Вигода очевидна для всіх: власник автівки підзарядиться та паралельно може використати час з користю (зустріч, обід, шопінг), власник же зарядної станції отримує нового клієнта.

На прискореній зарядці в середньому за 1 хвилину накопичується енергії для пробігу на 1 км. Користуватись електричними заправками українського бренду дуже зручно і комфортно, а сам процес заправки не займає багато часу.

В асортименті є заправки домашні та комерційні. До речі, зараз вони є безпосередньо в Луцьку, тож можемо оперативно підняти рейтинг вашого бізнесу  та виділити вас серед конкурентів.

Запрошуємо до співпраці! Досить гнучкі та вигідні умови, тож варто це робити вже зараз!

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації